Arzu Özdemir Kimdir

1972 Burdur doğumluyum Konya, Eskişehir, İstanbul da ilaç firması deneyimlerimden sonra 1994’te İzmir de Yakamoz Eczanesi ile serbest Eczacılık deneyimime başladım .2005 de Reiki ile tanıştım. Reiki 1 eğitimi aldım ancak o zaman ki farkındalığımın yetmemesi nedeni ile de olabilir uzun süre kullanamadım.

2014 yılında Homeopati eğitimlerine başladım ve paralelinde Scio Theraphy ile tanıştım. Ölçülebilir olması enerji beden konusunda farkındalığımı çok arttırdı. Romanya üniversitesini Scio Theraphy i destekleyen programları için Romanya ya gitmemin ardından bu bilimsellik ile birleşen teknoloji beni çok heyecanlandırdı. Çünkü eczacıyım ve bu sistem ile ilaç kullanımına gerek kalmadan birçok sorun çözülebiliyordu. Sonuç ilaç ile baskılama süreci yaşanmadan sorun çözülebiliyordu.

Ardından Fotiny Gudela dan aldığım Kozmik Enerji Eğitimi bir kez daha net bir şekilde bu yolda devam etmem gerektiğini anlattı bana ...Artık sorunlu bedenleri cihaz kullanımı olmadan tedavi etmeye başlamıştım. Bedeni anlamaya ve anladığımı anlatmaya başladım. Organları ne kadar üzdüğümüzü bu emanete nasıl davranmamız gerektiğini ve nasıl davranmaları gerektiğini kendi öykülerimle Danışanlarıma göstermeye başladım.

DİDEM FOTO 7

ADLER PHARMA ile Eczacı Fatma Henden hocam sayesinde tanıştım ve schussler tuzları eğitimi aldım. Yaşamımızı sağlıklı idame ettirmekte gerçek bir mucize bu homeopatik tuzlar. Ve insanların tuzlar sonrasında ki vücut değişimlerine şaşırmalarını görmek inanılmaz bir haz ...

 Terapiler yapmaya başladıktan sonra Yaradanın ne kadar muhteşem bir makina yaptığını, hiç müdahale etmezsek 150 yıl yaşayabilen bu mucizeye hırslarımla, mükemmeliyetçiliğimle, üzüntülerimle nasıl zarar verdiğimi anladım.

Benim gibi sadece fizik bedenden ibaret olduğumuz yanılgısı yaşayan insanlara bunun doğru olmadığını anlatarak, yaşamı anda kalarak yaşamalarının sağlıklarını nasıl düzeltebildiğini anlatmak ve şifa vermek yeni seçtiğim yaşam deneyimim. Benimle bu deneyimde sizde fiziksel ve ruhsal sorunlarınızı geride bırakmak isterseniz bu deneyimi sizinle zevkle yaşayacağımızdan emin olabilirsiniz...