jeopatik denge (2)

Jeopatik alan dengeleme

Kozmik enerji ile tanıştığımda farkına vardığım bu önemli konuda sizi de bilgilendirmek istedim konuyu anladığınızda kesinlikle mekân enerjisi dengelemesi yaptırmanız gerektiğini sizde anlayacaksınız.  Bu işlemi bir defa yapmak yeterlidir ve kalıcı olarak yaşanan problemlerden kurtulursunuz.

İş yeriniz ve eviniz de jeopatik alan dengesizliğini nasıl hissedersiniz?

İş yerinizde çok çalışmanıza rağmen bereketli olmuyorsa, Ev ve işyerine girdiğinizde enerjinizi sürekli düşük hissediyor

  • Kavga etmek istiyorsanız
  • İçiniz sıkılıyorsa
  • Halsizlik yorgunluk yaşıyorsanız
  • Çok uyumanıza rağmen dinlenemiyorsanız hatta uyuyamıyorsanız. Jeopatik alan dengesizliği yaşadığınızdan emin olabilirsiniz.

Jeopatik Denge de Evlerimizin Önemi

Evlerimiz özellikle yatak odalarımız en uzun süreyi geçirdiğimiz alanlardır. Ortalama 7-8 saatlik uykumuzu almamız ve ertesi güne enerjimizi topalmış olarak başladığımız yerlerdir. Evimizin nerede inşa olduğunu bilemeyiz.

Eğer evimizi yeni yapacaksak   toprağın altında neler olduğuna (akarsu, gömü, maden) gibi titreşimleri ile yakın çevreyi etkileyecek faktörlere dikkat etmek çok önemlidir. Bunlar bu yöntem ile önceden tespit edilerek inşaat öncesi çözülebilir.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *