Kozmik enerji çok eski uygarlıklara kadar uzanan ve Lemuryalılar, eski Tibet rahipleri ve Mısır tanrıları tarafından kullanılan bir enerji çeşididir. Eski dönemlerde yaşayan insanlar arasındaki üst gruplarca sır olarak saklanan bu enerji, Mısır’da bir tıp doktoru olarak görev yapan Petrov’un hastalara uygulanan yanı tedaviler üzerinde yaptığı analizler sonucunda ortaya çıkmıştır.

Hastalara uygulanan aynı tedaviler sonucunda bazı hastaların sağlığına kavuştuğu bazılarının ise öldüğü görülmüştür. Bunun nedenini merak eden tıp doktoru Petrov. Çeşitli kanallarda araştırma yapmaya karar vermiş ve bu konunun üzerine gitmiştir. Petrov, yaptığı araştırmalar ve incelemeler sonucunda kozmik enerjiyi oluşturmuş ve aynı zamanda eski uygarlıklara giden frekanslara ulaşmayı başarmıştır. Bu frekanslarla ise yeni bir öğreti yani diğer adıyla kozmik enerjiye ulaşmayı başarmıştır.

Kozmik Enerji Nedir?

Kozmik enerji 42 kanaldan oluşan ve kişilerin üzerine açılan bu kanallar sayesinde hastalarda ortaya çıkan bozuk titreşimlerin düzeltilmesini sağlayan bir tedavi yöntemidir. Genel olarak bakıldığında insan vücudunda birçok hastalık bozulan titreşimler nedeniyle ortaya çıkar. Titreşimlerin kozmik enerji ile düzeltilmesi sonucunda ise mevcut hastalıklara veda etmek mümkün olur.

Kozmik enerji bir tıp olmamasına rağmen destekleyici bir alternatif tıp olarak karşımıza çıkar. Bunun yanında bozulan titreşimleri frekanslar ile düzeltmesi yani enerji merkezi olan çakraları düzene sokması en önemli avantajlarından biri olarak görülür. İnsanlarda çakraların düzgün bir şekilde çalışması sağlıklı bir birey olma anlamına gelir. Bu nedenle alternatif bir tıp olan kozmik enerji ile çakraları düzeltmek oldukça önemli bir konumda yer alır.

Genel olarak bakıldığında bazı insanlar aynı kişileri kendine çekerek aynı olaylarla karşı karşıya kalabilir. Bunun nedeni çoğu zaman geçmişten ve Atalarımızdan gelen karmalardan kaynaklanır. Ancak kozmik enerji ile sadece insanlar kendi vücutlarındaki titreşimleri düzenlemekle kalmaz.

Aynı zamanda Atalardan ya da geçmişten gelen karmaların titreşimlerinin de düzeltilmesine imkan tanır. Bu sayede daha sağlıklı ve olumlu bakış açısı geliştiren bir birey haline gelmek mümkün olur. Tabi kozmik enerji sadece titreşimleri düzeltmekle kalmaz, bunun yanında bolluk ve bereketle ilgili olan blokajları da ortadan kaldırır. Ayrıca ailevi sorunlarının da çözülmesi konusunda yardımcı etkiler sunar.

Diğer yandan kozmik enerji aynı zamanda kişinin dengeye gelmesine yardımcı olur. Titreşimlerin düzgün bir şekilde çalışması ve çakraların düzenlenmesi kişinin kendini dengede hissetmesine olanak sağlar. Bunun sonucunda ise kişi kendini daha mutlu, huzurlu ve dengede hisseder. Aynı zamanda bu etkiler kişinin sosyal yaşantısına da yansır.

Kozmik Enerji Nasıl Etki Eder?

Kozmik enerji insan vücudunda bütünsel olarak şifa verici bir özelliktedir. Yani sedef hastalığı kaynaklı tedavi görmek isteyen bir kişi, aynı zamanda boyun fıtığına da sahipse yapılan uygulamalar sonrasında hem sedef hastalığı hem de boyun fıtığı için şifa buluyor. Yani kozmik enerji ile vücut için gerekli olan ne varsa gönderilen frekanslar vücuda bütünsel anlamda bir tedavi uyguluyor.

Bunların yanı sıra farklı bir hastalık ile kozmik enerji tedavisi almak isteyen kişiler, yaşadıkları hastalığın düzelmesinin yanında hayatında birtakım değişikliklerle de karşı karşıya kalır. Bunlar arasında sosyal yaşamın düzene girmesi, ailevi sorunların ortadan kalkması ya da bolluk ve bereket yer alır. Kozmik enerji tedavisi görmek isteyenler her ne kadar tek bir soruna odaklanarak bu tedaviyi almak isteseler de aslında bütünsel anlamda insan vücuduna etki eden kozmik enerji, insan hayatında diğer hastalıkların ya da sorunların da giderilmesine katkı sağlar.

Kozmik Enerji Zararlı Mıdır?

Kozmik enerji hiçbir şekilde yan etkisi olmayan ve insan vücuduna zarar vermeyen bir uygulama olma özelliği taşır. Tüm işlevi insan vücudundaki titreşimleri ya da varsa virüsleri öldürmek yerine düzeltmektir. Bu nedenle sadece düzeltme işi yapan kozmik enerjinin ne kişiye ne de kişinin vücuduna zarar vermediğini söylemek doğru olur.

Kozmik Enerji Nasıl Uygulanır?

Kozmik enerji seansları genel olarak ayakta gerçekleştirilir. Enerjinin ayakta alınmasının nedeni frekansların yani enerji kanallarının dikey olarak gelmesinden kaynaklanır. Uygulama sırasında kişinin hemen arkasında bir sandalye bulunur ve yorulma gibi durumlarda kısa süreli olarak dinlenmek mümkündür. Ancak tedavinin genel olarak ayakta alınması tavsiye edilir.

Uygulama sırasında gözler kapatılır ve bunun ardından çakralar üzerinde çalışmaya başlanır. Bu çakralar arasında;

  • Kök çakrası
  • Cinsel çakrası
  • Mide çakrası
  • Kalp çakrası
  • Boğaz çakrası

Yer alır. 

Genel olarak ilk 5 çakra üzerinde çalışmalar yapılır. Ayrıca uygulama sırasında sırt çalışmaları da yapılır. Tüm bunların ardından ise kişinin aurası kapatılır ve bunun yanında aurasına frekans yüklemesi yapılarak seans sonlandırılır.

Diğer yandan kozmik enerji uygulaması öncesinde şifalanma için niyet edilir. Ayrıca çakralara verilen enerji el yardımı ile yapılır. Bu çakraların dengeli ve sağlıklı dönmesi için yapılır. Diğer yandan her çakra kendi içerisinde özel bir renge sahiptir.

– 1. çakra kırmızı renktir.

– 2. çakra turuncu renktir.

– 3. çakra sarı renktir ve ateş elementi ile çalışır.

– 4. çakra pembe ve yeşildir ve hava elementi ile çalışır.

– 5. çakra ise mavi renktir.

Kozmik Enerji Ne Kadar Alınmalı?

Kozmik enerjide önerilen seans sayısı 12 olarak karşımıza çıkar. Bütünsel bir temizlik açısından seans sayısının bu seviyelerde olması yeterli olur. Ayrıca kişinin çakra analizine göre de seans sayısı 6 ya da 7 de olabilir. Kişiye yetecek olan seans sayısına karar verilmesinin ardından kısa sürede titreşimlerin düzeltilmesi ve vücudun bütünsel olarak temizlenmesi mümkündür.

Kozmik Enerji Ne Kadar Sürer?

Kozmik enerjinin her seansı yaklaşım olarak 40 dakika kadar sürer ve tüm seans ayakta alınır. Bunun yanında 12 seans önerilir. Ancak kişinin çakra analizlerine bağlı yapılarak yapılan incelemelerde tedavinin daha kısa sürmesi mümkün olur. Yani seans sayısı kişiye bağlı olarak 6 ya da 7 seanslara kadar inebilir.

Kozmik Enerji Hakkında Merak Edilenler

Kozmik enerji az önce de açıklamya çalışmış olduğumuz gibi Atalardan gelen karmaları da temizler. Yani kişi seans alarak arındığı ve titreşimlerini düzelttiği zaman bu kişinin çocukları hatta çocuğunun çocukları da bu durumdan olumlu etkilenir.

Uygulama sırasında kişi 40 dakika kadar ayak duru ve bu sırada gözlerini kapatır. Ayrıca işlemler sırasında kozmik enerji için özel olarak bestelenmiş olan müzikler tedaviye eşlik eder. Gözler kapandıktan ve auralar açıldıktan sonra çakralar üzerinde tek tek çalışmalar yapılır.

Kozmik enerji aynı zamanda bilimsel olarak pek çok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Ancak bu uygulama tıbbi tedavinin yanında destekleyici bir tedavi yöntemi olarak alınması gerekir. Ayrıca kozmik enerji aynı zamanda aile ilişkileri, sosyal yaşam ve iş hayatı gibi konularda da olumlu etkiler sunar. Bunların yanı sıra aşk hayatı konusunda da düzenleyici ve bütünsel bir arınma olarak uygulanır.

Bu nedenle sizler de sürekli aynı olaylar ya da sorunlar ile karşı karşıya kalıyorsanız, kozmik enerji uygulaması ile sağlanan frekanslar yardımı ile vücuttaki titreşimleri düzeltebilirsiniz. Bütünsel bir şifalanma için sizler de kozmik enerjiyi deneyin ve farkı yakından keşfedin.